Nr katalogowy: 1323

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 1323

Kompozycja, 2000

akwarela, tusz, papier bordowy; 15,5 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: II/2000 E. Rosenstein (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł