Nr katalogowy: 414

Paweł WRÓBEL (1913-1984)

Nr katalogowy: 414

Przyjaciele, 1975

akryl, płótno; 55 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WrobelP1975.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł