Nr katalogowy: 419

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 419

Samogłoska, 2003

olej, płótno; 130 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: "SAMOGŁOSKA" / olej/pł. 130 x 100 / Tobis 2003.
estymacja: 11 000 - 15 000 zł