Nr katalogowy: 1416

Zdzisław MEYRO-MAJROWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1416

Bez tytułu

olej, płótno; 61 x 46 cm.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł