Nr katalogowy: 706

Christofle et Cie (zał. 1830)

Nr katalogowy: 706

Cukiernica w formie dwuusznej wazki

srebro próby 1 wewnątrz złocone cechowane, waga 838 g.
Paryż, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł