Nr katalogowy: 711

Nieznany złotnik dla firmy Christiana Diora

Nr katalogowy: 711

Ryton z głową jelenia

srebro wewnątrz złocone próby 830 cechowane;
waga 222 g. Niemcy, 2 ćw. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 400 zł