Nr katalogowy: 1705
Cukiernica kulista
srebro próby 3 częściowo złocone; waga 288 g.
Warszawa, lata 60. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Warszawa, lata 60. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł