Nr katalogowy: 1711

Alexandre Vaguer (czynny 1887-1920)

Nr katalogowy: 1711

Cukiernica z nakrywką

srebro próby 1 częściowo złocone; waga 491 g.
Paryż, k. XIX w.
estymacja: 2 900 - 3 800 zł