Nr katalogowy: 815

Nr katalogowy: 815

Ikona procesyjna, dwustronna

tempera na desce z kowczegiem, płótno, para szpong na sztorcach;
44,5 x 39 x 4 cm. Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 6 300 - 8 400 zł