Nr katalogowy: 1015

Felicjan Szczęsny KOWARSKI (1890-1948)

Nr katalogowy: 1015

Głowa kobiety w turbanie

litografia, papier; 17,8 x 15,7 cm (wymiar odbitki),
32,5 x 25 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: FKowarski (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł