Nr katalogowy: 109

Jan Wacław ZAWADOWSKI (1891-1982)

Nr katalogowy: 109

Pejzaż prowansalski

olej, płótno; 45,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: Zawado.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł