Nr katalogowy: 112

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 112

Fontanna w ogrodzie Borghese w Rzymie, 1914

olej, tektura; 32 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
/ VILLA BORGHESE ROMA 1914 r.;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł