Nr katalogowy: 121

Alicja HALICKA (1894-1975)

Nr katalogowy: 121

Paryż - Most Passarelle des Artes i katedra Notre Dame, l. 30 XX w.

olej, tektura, 31 x 41 cm;
sygn. p. d.: Halicka;
estymacja: 13 500 - 18 000 zł