Nr katalogowy: 123

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 123

Parawan czteroskrzydłowy, 1926

olej, płótno oraz rama drewniana;
sygn. i dat. na lewej kwaterze, l. d.:
26 W de Terlikowski (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 45 000 - 60 000 zł