Nr katalogowy: 1420

Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1420

Kompozycja - bez tytułu, 2000

olej, collage, płótno; 160 x 140 cm;
sygn. p. d.: WK;
estymacja: 12 000 - 16 000 zł