Nr katalogowy: 709

Nr katalogowy: 709

Kufel barokowy

srebro częściowo złocone nie cechowane, kute,
repusowane i odlewane; wys. 18,1 cm,
waga 743 g. Europa Zachodnia, Niemcy?, k. XVII w.
estymacja: 21 000 - 27 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł