908
Sekretarzyk secesyjny fornirowany mahoniem, z witrażowymi skrzydłami drzwi;
104,5 x 85,7 x 50 cm; Europa Środkowa, po 1900.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

909
Stół w stylu biedermeier z opuszczanymi skrzydłami blatu, mahoniowy; 77,5 x 102 x 76 cm;
blat po rozłożeniu skrzydeł 102,5 x 140,5 cm; Polska, ok. poł. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

910
Postument w formie czterobocznej, profilowanej kolumny w stylu eklektycznym, mahoniowy;
wys. 121 cm; Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 200 zł

911
Komplet sześciu krzeseł eklektycznych dębina; 111 x 48 x 46 cm;
Europa Wschodnia, koniec XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

1901
Wieszak w stylu art deco 181 x 79,5 x 21 cm; wykonany w Europie Zachodniej,
być może na terenie Beneluxu lub Francji, w latach 20. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

1902
Skrzynia - ława dębowa; 96,8 x 111,5 x 48 cm;
styl środkowo-europejski mebli regionalnych, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 500 zł