Nr katalogowy: 3

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 3

Kwiaty w wazie

akwarela, papier; 49,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Roman Biliński (długopisem);
estymacja: 1 800 - 2 500 zł