Nr katalogowy: 10

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 10

Niebieskie kwiaty [Fiori in blu], 1963

olej, płótno naklejone na tekturę; 46 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: R. Biliński;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł