Nr katalogowy: 22

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 22

Nad jeziorem w Biella [Biella - Bosco sul lago], 1964

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i opisany p. d.: Roman Biliński / "Biella";
estymacja: 3 000 - 4 000 zł