Nr katalogowy: 1319

Piotr PANASIEWICZ (ur. 1963)

Nr katalogowy: 1319

Działa Navarone, 2016

litografia barwna, papier; 51,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Piotr Panasiewicz
estymacja: 1 600 - 2 200 zł