Nr katalogowy: 405

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 405

Impresja mikołowska, 1992/3

akryl, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: FranciszekMaśluszczak 1992/3;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 100 zł