Nr katalogowy: 407

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 407

Porąbka - Mgła 2, 1982

olej, płyta pilśniowa; 40 x 40 cm;
sygn., numerowany i datowany l. d.: DUDA GRACZ
estymacja: 28 000 - 38 000 zł