Nr katalogowy: 409

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 409

Pejzaż z wiatrakami

olej, płótno; 60 x 72 cm;
na odwrocie, na krajce płótna napis autorski (?): NOWOSIELSKI;
estymacja: 60 000 - 80 000 zł