Nr katalogowy: 414

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 414

Postać, 1984

olej, płyta pilśniowa; 64 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: 84 * W. Popielarczyk.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł