Nr katalogowy: 417

Tomasz JAŚKIEWICZ (1932-1991)

Nr katalogowy: 417

Obraz 9, 1990

olej, płótno; 62,5 x 54 cm;
na odwrocie 3 nalepki w tym drukowana z informacją o pracy: 33. Obraz 9 / Painting 9,
estymacja: 6 500 - 8 500 zł