Nr katalogowy: 1401

Marek SUŁEK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 1401

Erotyk 3

technika własna, płótno; 33 x 24 cm;
sygn. l. d.: MS;
estymacja: 900 - 1 200 zł