Nr katalogowy: 1403

Marian ADAMCZYK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1403

Piłsudski i Witos

olej, płótno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: M. Adam.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł