Nr katalogowy: 1405

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 1405

Pejzaż z północy, 2015

olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jul. Narzyński / (..) 2015.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł