Nr katalogowy: 1410

Kinga KASPRZYK-CETNAROWICZ (ur. 1944)

Nr katalogowy: 1410

Akt I, lata 60 XX w.

olej, płótno; 96,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Kinga;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł