Nr katalogowy: 1809

Nr katalogowy: 1809

Wachlarz z malowaną sceną rodzajową

kość, papier, akwarela, gwasz; wys. 27 cm, szer. 50,5 cm.
Europa Zachodnia, lata 40. XIX w. (?)
estymacja: 1 600 - 2 200 zł