Nr katalogowy: 103

Jan ROSEN (1854-1936)

Nr katalogowy: 103

Szkoła kawalerzysty, 1926

gwasz, akwarela, tektura; 48 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Rosen 1926;
estymacja: 24 000 - 32 000 zł