Nr katalogowy: 111

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 111

Róże

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
52 x 40,5 cm; sygn. l. g.: Teod. Grott.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł