Nr katalogowy: 115

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 115

Żołnierze przed domem, 1951

olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1951;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł