Nr katalogowy: 125

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 125

Powrót, 1947

olej, tektura, 37 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Wlastimil Hofman / Szklarska Poręba 1947
estymacja: 13 000 - 18 000 zł