Nr katalogowy: 129

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 129

Chłopiec grający na okarynie

olej, płótno; 52,5 x 46 cm;
sygn. u dołu po środku: Z. STRYJEŃSKA.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł