Nr katalogowy: 136

Ksawery KANIEWSKI (1805-1867)

Nr katalogowy: 136

Portret mężczyzny z laską, 1864

olej, płótno dublowane; 72 x 59 cm
sygn. i dat. p. d.: Kaniewski / R. 1864.
estymacja: 5 800 - 7 800 zł