Nr katalogowy: 1101

Mieczysław von HABENSTREIT, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 1101

Kominy w Strążyskach, 1910

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 37 x 52 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: Kominy w Strążyskach / M. von Habenstreit / 1910;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł