Nr katalogowy: 1105

Nikolai Dimitrievivh PROKOFIEV (1866-1913)

Nr katalogowy: 1105

Statki na morzu

akwarela, karton naklejony na tekturę; 12,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: N. Prokofiev, wraz z datą: 1902.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł