Nr katalogowy: 1110

B. SAPIRMAN, XX w.

Nr katalogowy: 1110

Żyd nad księgą, 1934

gwasz, papier; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: B. SAPIRMAN / 934 (słabo czytelna).
estymacja: 2 300 - 3 000 zł