Nr katalogowy: 1113

Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)

Nr katalogowy: 1113

Wesele krakowskie

akwarela, tektura; 17,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: K. Kosiński.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 900 zł