Nr katalogowy: 1115

Józef KIDOŃ (1890-1968)

Nr katalogowy: 1115

Kazimierz nad Wisłą, 1953

olej, karton; 16,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kidoń 1953 (ołówkiem);
estymacja: 900 - 1 200 zł