Nr katalogowy: 1124

Mieczysław RAKOWSKI (1883-1947)

Nr katalogowy: 1124

Wnętrze kościoła św. Michała i św. Guduli w Brukseli, 1934

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. de Rakowski / 1934;
estymacja: 3 900 - 5 200 zł