Nr katalogowy: 1134

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1134

Akt - rzeźba

olej, płótno; 73,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: W. T(…) - słabo czytelna.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł