Nr katalogowy: 1139

Karol HEIMROTH (1860-1930)

Nr katalogowy: 1139

Dziewczyna z koralami

olej, płótno dublowane (?); 82 x 59 cm;
sygn. p. d.: Heimroth.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł