Nr katalogowy: 1145

Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

Nr katalogowy: 1145

Pastuszek, 1929

olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: KŻelechowski, dat. l. d.: 1929.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 400 zł