Nr katalogowy: 208

Claude Michel - CLODION (1738-1814) - według

Nr katalogowy: 208

Satyr z nimfą i puttem

R. COTTIN & Fils - odlewnia
brąz, odlew cyzelowany, czarna patyna; wys. 53 cm;
Francja, odlew Paryż, pocz. XX w.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł