Nr katalogowy: 1209

Charles-Maurice BERTIN (?) ( 1887 - 1956 ?)

Nr katalogowy: 1209

„Na finiszu”

brąz, zielona patyna; marmur;
wys. 29,5 cm, podstawa 30 x 22 cm.
Francja, lata 30. XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł