Nr katalogowy: 1706

Nr katalogowy: 1706

Para solniczek

srebro próby 12 (cechy kontrybucyjne lwowskie);
waga 137 g. Lwów?, k. XVIII/ pocz. XIX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł