Nr katalogowy: 116

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 116

Pod morwą [Portret własny artysty], 1945

olej, tektura fakturowana; 43 x 27 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Wlastimil Hofman 1945 / Jaffa;
estymacja: 15 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł